BIKE.PL - rowery BIKE.PL - rowery rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyrowery,wszystko o rowerachrowery,wszystko o rowerach
poradnikrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysłownikrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowykonkursrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowylinkirowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyforumrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyKlubowiczerowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
 Wizytówka

ya1!
Data rejestracji:2007-06-10Ja
Liczba odwiedzin wizytówki:9861
Imię i nazwisko:Jarek
Data urodzenia:1961-12-26
Miejsce zamieszkania:Ostrów Wlkp, woj. wielkopolskie
Typ roweru:trekingowy
Styl jazdy:rekreacyjny
Jeżdżę:cały rok
Marka roweru:Z³o¿ony na ramie WINORA [full]
Model roweru:Mój patent:)
O mnie:Niech nikogo nie zmyli data urodzenia! Nawet na torturach bêdê twierdzi³ ¿e mam 28 lat:)

Je¿d¿ê typowo rekreacyjnie, chocia¿ jak jestem sam lubiê podkrêciæ:) ale lubiê te¿ leniwe przeja¿d¿ki "do nik±d". G³ównie po asfalcie ale jak trzeba skrêcê w teren [jednak piachu nie cierpiê:)]
Je¶li nie mam wiêkszego baga¿u do odleg³o¶ci 200 km w obie strony u¿ywam roweru zamiast samochodu [szczególnie je¶li mam je¼dziæ po zakorkowanych miastach - Wroc³aw! Po mie¶cie i tak jestem szybszy. A na trasie, szczególnie je¶li siê nie ¶pieszy jest o wiele przyjemniej:)]

Na dalsze wyprawy najczê¶ciej je¿d¿e z córci± [11 lat]. Te¿ ma bzika na punkcie dwóch kó³ek. Poznali¶my ju¿ trochê Polski, teraz przymierzamy siê do zagranicy.

U¿ywam z³o¿onego w³asnorêcznie trekinga, w pe³ni amortyzowanego [jestem zbyt wielkim hedonist± aby wytrz±saæ t...k na naszych nierównych, dziurawych asfaltach!]. Rama WINORA, widelec SANTOUR NRX 8100 [powietrzne - doskonale sprawdza siê przy wiêkszym lub
mniejszym obci±¿eniu], obrêcze ALEXRIMS DH 19 [super! poprzednie "zajecha³em" - te wytrzymaj± d³u¿ej - stosunek jako¶æ/cena bdb. Polecam!], osprzêt SHIMANO DEORE - DEORE XT.

W ostatnim sezonie zrobi³em 12 - 14 tys. km. Teraz nie wiem jak bêdzie, zmieni³em pracê, czas mam tylko w weekendy a i to nie zawsze.

Pozdrawiam wszystkich! A mo¿e jest kto¶ chêtny do wspólnych wypraw, szczególnie je¶li ma dzieciaki w podobnym wieku. Ma³olaty zawsze czu³yby siê ra¼niej:)
Prywatna fotogaleria:zobacz prywatną galerię Klubowicza
E-mail:jaszro@interia.pl
Strona domowa:http://www.ya1.pl
Numer Gadu-Gadu:12428934   12428934
Dystans:334 km ( średnia dzienna 0.09 )
Pokaż listy wysłane przez ya1!
Ostatni list:2009-08-06 19:13
Odp: Radio CB n rowerze

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy Klub BIKE.PL
nick:
hasło: rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowybike.pl   wstąp do Klubu
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowybike.pl   przypomnij hasło

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy bike.pl rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy bike.pl
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Fotogaleria rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
Fotogaleria Klubowiczów
stuknąłem ramkę, a oto com dostał w zamian... miodzio
urbero
2005-03-03
frame

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Zobacz też rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Ankieta rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
Na rowerze nauczyłam/em się jeździć w wieku...
poniżej 5 lat
6-8 lat
9-12 lat
13-15 lat
powyżej 15 lat
nie pamiętam
 głosuj     wyniki...

BIKE.PL - RSS kontakt reklama © 2002-2017 bike.pl melog.com
Serwisy partnerskie:rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowynieruchomościrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysquashrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysnowboardrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy