BIKE.PL - rowery BIKE.PL - rowery rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyrowery,wszystko o rowerachrowery,wszystko o rowerach
poradnikrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysłownikrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowykonkursrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowylinkirowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyforumrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyKlubowiczerowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
 Wizytówka

authoralek
Data rejestracji:2006-11-26
Liczba odwiedzin wizytówki:7023
Typ roweru:górski
Styl jazdy:wyczynowy
Jeżdżę:cały rok
Marka roweru:Specialized, Author
Model roweru:Stumpjumper, Versus
O mnie:Jestem brdzo mily i sympatyczny-tak mowi o mnie mama; swirniety albo chory tak mowia na mnie znajomi-po tym jak potrfi zabic szerszenia reka, wykompac sie w Odrze czy wjechac rowerem na Sniezke o 5 rano... Nauczyciele- utalentowany ale leniwy... A tak naprawde jestem normalnym nie wyrozniajacym sie z tlumu czlowieczkiem.
Co lubie? Pic piwo i nic nie robic Jezdzic rowerem(to powinno byc pierwsze ale niech juz tak zostanie), a tak ogolnie to to co kazda osoba w moim wieku- no moze prawie kazda...
Co kocham? Moj rower Deszcz Wioske w ktorej teraz mieszkam i moje miasteczko w polsce no i jedna dziewczyne...
Ludzie mowia ze nie potrafie sie ruszyc nigdzie bez aparatu i magazynu rowerowego w kieszeni, znajomi- maja juz dosc ogladania zdjec i sluchania o rowerze
Co robie? Od roku ucze sie i mieszkam w New Yorku, gdzie tez pracuje. Cos o szkole? moze lepiej nie...
Dlaczego jezdze? Xc pozwala mi zapomniec o otaczajacym mnie swiecie i zyciu, w ten sposob moge sprawdzic samego siebie.
A i tak naprawde mam na imie Alexander- mama sie uparla, ale znajomi i przyjaciele mowia do mnie poprostu Alek.
Czego nie lubie? Nie lubie ludzi ktorzy na sile chca byc przyjaciolmi, a potem wszystko piepsza... Ciezarowek na drogach(bo nie zwracaja uwagi na rowerzystow).
Prywatna fotogaleria:zobacz prywatną galerię Klubowicza
E-mail:alekchomiak@yahoo.com
Numer Gadu-Gadu:8154270   8154270
Dystans:104 km ( średnia dzienna 0.02 )
Pokaż listy wysłane przez authoralek
Ostatni list:2007-10-11 13:09
Odp: Plany wyprawowe na 2008 rok :)

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy Klub BIKE.PL
nick:
hasło: rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowybike.pl   wstąp do Klubu
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowybike.pl   przypomnij hasło

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy bike.pl rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy bike.pl
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Fotogaleria rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
Fotogaleria Klubowiczów
Milka w Beskidach:)
kalahari1-1 rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
2006-07-23
Stożek Wielki - !!KROWA!!

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Ankieta rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
Na rowerze nauczyłam/em się jeździć w wieku...
poniżej 5 lat
6-8 lat
9-12 lat
13-15 lat
powyżej 15 lat
nie pamiętam
 głosuj     wyniki...

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy

BIKE.PL - RSS kontakt reklama © 2002-2019 bike.pl melog.com
Serwisy partnerskie:rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowynieruchomościrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysquashrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysnowboardrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy