BIKE.PL - rowery BIKE.PL - rowery rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyrowery,wszystko o rowerachrowery,wszystko o rowerach
poradnikrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysłownikrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowykonkursrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowylinkirowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyforumrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyKlubowiczerowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
 Forum

dyskusje rowerowe » rowery » komis rowerowy w lublinie

Pokaż: Dzisiejsze listy | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
mikra97
Dystans: 20km

komis rowerowy w lublinie2009-03-28 10:59
Czy znacie jakiś komis albo miejsce gdzie można sprzedać rower w lublinie lub w jego okolicach???

[Modyfikowane: 2009-03-28 11:01]

Odpowiedz
luzer
Dystans: 93km
luzer
Odp: komis rowerowy w lublinie2009-03-28 11:37
przejdź się po ul. Peowiaków, ale nie licz na jakieś duże pieniądze. Takiego typowo rowerowego komisu chyba nie ma - jeżeli ktoś posiada odmienną wiedzę niech mnie oświeci. Myślę że lepszym pomysłem jest wystawienie sprzętu na allegro, ale decyzja należy do ciebie...O,o ciekawe jak to się stało, że zmodyfikowałem twoją odpowiedź :D jakiś potężny

[Modyfikowane: 2009-03-28 11:51]

Odpowiedz
kasperek
Dystans: 177km

Odp: komis rowerowy w lublinie2009-03-28 23:19
przejdź się po ul. Peowiaków, ale nie licz na jakieś duże pieniądze. Takiego typowo rowerowego komisu chyba nie ma - jeżeli ktoś posiada odmienną wiedzę niech mnie oświeci. Myślę że lepszym pomysłem jest wystawienie sprzętu na allegro, ale decyzja należy do ciebie...
 Odpowiedz
kasperek
Dystans: 177km

Odp: komis rowerowy w lublinie2009-03-28 23:24
O,o ciekawe jak to się stało, że zmodyfikowałem twoją odpowiedź :D jakiś potężny chochlik się wdarł, może moderacja coś pomoże w wolnej chwili...
 Odpowiedz
luzer
Dystans: 93km
luzer
Odp: komis rowerowy w lublinie2009-03-29 10:58
chochlik wielki że cho cho !!! ja wczoraj swojego posta 4 razy modyfikowałem i nic nie wyszło ...
więc spróbuje jeszcze raz
w Katowicach jest jeden komis ogólny ale też sprzedaje i skupuje rowery , najdroższy jaki tam widzoałem był za 200 więc skupić go musieli góra po 100-120
spróbuj wystawić na jakiejś aukcji
 Odpowiedz
 Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Do 2500,- Unibike, Merida....
Następny wątek:sklep w Szczecinie
Przejdź do forum:

Powered by: FUDforum

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy Klub BIKE.PL
nick:
hasło: rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowybike.pl   wstąp do Klubu
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowybike.pl   przypomnij hasło

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy bike.pl rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy bike.pl
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Fotogaleria rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
Fotogaleria Klubowiczów
Meridka rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
2007-07-02
Niedzielne przejażdżki #2

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Zobacz też rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Ankieta rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
Na rowerze nauczyłam/em się jeździć w wieku...
poniżej 5 lat
6-8 lat
9-12 lat
13-15 lat
powyżej 15 lat
nie pamiętam
 głosuj     wyniki...

BIKE.PL - RSS kontakt reklama © 2002-2014 bike.pl melog.com
Serwisy partnerskie:rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowynieruchomościrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysquashrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysnowboardrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy