BIKE.PL - rowery BIKE.PL - rowery rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyrowery,wszystko o rowerachrowery,wszystko o rowerach
poradnikrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysłownikrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowykonkursrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowylinkirowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyforumrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyKlubowiczerowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
 Forum

dyskusje rowerowe » sprzęt » Jakie przerzutki są najlepsze

Pokaż: Dzisiejsze listy | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
Anonim
Jakie przerzutki są najlepsze2004-04-21 0:39
ja mam Alivio i nie narzekam :)
 Odpowiedz
Heavy
Dystans: 1734km

Odp: Jakie przerzutki są najlepsze2004-04-21 7:58
najlepsze są te działajace ;-)

u mnie jest Acerka, Deorki, STX RC, LX'y ......... i ja też nie narzekam ;-) (no może na tylnią w autobusie .... ale to nie wina przerzuty coś jest nei tak ale od roku nei wiem co)
 Odpowiedz
DrNO
Dystans: 572km
DrNO
Odp: Jakie przerzutki są najlepsze2004-04-21 10:44
ja też mam Alivio i jestem zadowolony :) miałem Deore... hodzi tak samo, tak samo się gnie a kosztuje wiecej... więc Alivio! :) ważne żeby były dobrze wyregulowane!!
 Odpowiedz
HARUN
Dystans: 1103km

Odp: Jakie przerzutki są najlepsze2004-04-21 10:49
wiesz ciezko jest powiedziec co jest najlepsze bo jeden jeżdzi do sklepu i ma sisa i jest kul a iny ci powie ze sram jest oki a jeszcze inny ze simano wiec to nie jest tak .
fajnie mieć np : LX albo X9 ale po co to komus jak smiga tylko po drodze ...
 Odpowiedz
Mateusz
Dystans: 549km

Odp: Jakie przerzutki są najlepsze2004-04-21 19:32
Tez mam alivio i jest ok.
 Odpowiedz
TOmY
Dystans: 612km
TOmY
Odp: Jakie przerzutki są najlepsze2004-04-27 16:37
ja mam zwykle Deore i sa ok, ((sory nie wiedzialem--odnosnie wydawania )))ale jak dla mnie Deore na dzis sa ok dobra cena w stosunku wydajnosc-trwalosc-cena

[Modyfikowane: 2004-04-28 14:46]

Odpowiedz
HARUN
Dystans: 1103km

Odp: Jakie przerzutki są najlepsze2004-04-28 9:47
tomy tu chyba nie chodzi o to ile chce on wydać tylko to jest coś chyba w stylu ankiety
 Odpowiedz
 Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:fajki hamulcowe
Następny wątek:Giant i pytania (amor i rama)
Przejdź do forum:

Powered by: FUDforum

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy Klub BIKE.PL
nick:
hasło: rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowybike.pl   wstąp do Klubu
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowybike.pl   przypomnij hasło

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy bike.pl rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy bike.pl
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Fotogaleria rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
Fotogaleria Klubowiczów
to my :) nic dodać nic ująć
DrNO rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
2004-04-18
grupa uderzeniowa AZS AE K-ÓW MTB

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Zobacz też rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Ankieta rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
Na rowerze nauczyłam/em się jeździć w wieku...
poniżej 5 lat
6-8 lat
9-12 lat
13-15 lat
powyżej 15 lat
nie pamiętam
 głosuj     wyniki...

BIKE.PL - RSS kontakt reklama © 2002-2014 bike.pl melog.com
Serwisy partnerskie:rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowynieruchomościrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysquashrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysnowboardrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy