BIKE.PL - rowery BIKE.PL - rowery rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyrowery,wszystko o rowerachrowery,wszystko o rowerach
poradnikrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysłownikrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowykonkursrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowylinkirowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyforumrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyKlubowiczerowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
 Forum

dyskusje rowerowe » sprzęt » Sztywny hol rowerowy

Pokaż: Dzisiejsze listy | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
mypy
Dystans: 3km

Odp: Sztywny hol rowerowy2006-05-08 16:16
hahaha, no tak masz racje :)

dzieki za namiary!
 Odpowiedz
DIABOLI
Dystans: 83km

Odp: Sztywny hol rowerowy2006-05-08 18:22
Mypy chciałem Ci przesłać zdjęcia , ale niestety nie mam adres e-mail.

Mój jest dostepny w profilu. napisz i przesle zdjęcia

pzdr
 Odpowiedz
Przeor
Dystans: 149km
Przeor
Odp: Sztywny hol rowerowy2006-05-10 4:29
A używałeś już tetgo holu? Mój kumpel miał taki ściągnięty z Holandii 3 lata temu (wtedy jeszcze u nas chyba tego nie było) i widziałem jak holował swojego syna. Wyglądało to strasznie, na zakrętach się przegina. Dzieciak był tak wystraszony, że płakał. Teraz już nie płacze bo się przyzwyczaił ale nikomu bym tego nie polecił. Może twój hol jest lepszej jakości?

Pozdrawiam
 Odpowiedz
DIABOLI
Dystans: 83km

Odp: Sztywny hol rowerowy2006-05-10 6:45
Tak. W sumie razem przejechaliśmy około 200 km.
I nie było żadnego problemu. Hol jest sztywny i nie wygina się na boki. Pamiętać należy aby szerzej brać zakręty bo ścina po wewnętrznej jak autobus.
Dzieciak składa się razem z Tobą na zakręcie.
Sama radość i dobra zabawa.

Szybki demontarz pozwala wybrać się na wypad i będąc na miejscu w ciągu 30 s odpiąć małego , aby pojeździł sam.

pzdr
 Odpowiedz
drabant
Dystans: 1km

Odp: Sztywny hol rowerowy2007-03-18 21:55
Zakupiłem właśnie coś podobnego w GoSport w Jankach k. Warszawy. Kosztowało 199 i cośtam zł.
Jak użyję podzielę się wrażeniami, bo mam rower z tylnym zawieszeniem amortyzowanym. Moze być "wesoło".
 Odpowiedz
Stron (2): [ «  <  1  2 ] Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:Różnice miedzy Alivio a Deore XT
Następny wątek:co sądzicie o korbie truvativ x-flow i pieście na tyl shimano deore lx
Przejdź do forum:

Powered by: FUDforum

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy Klub BIKE.PL
nick:
hasło: rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowybike.pl   wstąp do Klubu
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowybike.pl   przypomnij hasło

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy bike.pl rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy bike.pl
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Fotogaleria rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
Fotogaleria Klubowiczów
Wojo rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
2007-01-13
Góry Suche - Strefa MTB w Głuszycy

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Zobacz też rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Ankieta rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
Na rowerze nauczyłam/em się jeździć w wieku...
poniżej 5 lat
6-8 lat
9-12 lat
13-15 lat
powyżej 15 lat
nie pamiętam
 głosuj     wyniki...

BIKE.PL - RSS kontakt reklama © 2002-2014 bike.pl melog.com
Serwisy partnerskie:rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowynieruchomościrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysquashrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysnowboardrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy