BIKE.PL - rowery BIKE.PL - rowery rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyrowery,wszystko o rowerachrowery,wszystko o rowerach
poradnikrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysłownikrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowykonkursrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowylinkirowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyforumrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowyKlubowiczerowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
 Forum

dyskusje rowerowe » serwis » amor JUDY XC - jak przeserwisować ?

Pokaż: Dzisiejsze listy | Szukaj
Powiadom znajomego | Przełącz widok 
Stwórz nowy wątek
AutorWątek
FUXIU
Dystans: 17km

amor JUDY XC - jak przeserwisować ?2005-08-09 14:28
hejka - bede sia zabierał sa rozebranie mojej Judytki XC tylko prosiłbym o jakieś rady doświadczonych bikerów ponieważ nigdy tego nie robiłem. jakiego smaru uzyc i oleju - na co zwrocic uwage.. DZIEKI
 Odpowiedz
wisiena
Dystans: 8km
wisiena
Odp: amor JUDY XC - jak przeserwisować ?2006-01-02 21:11
Witam!
Po pierwsze olej na wymianę. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od amorka no i ile ważysz. Miałem taki amorek i używałem oleju FinishLine z numerkiem 5 (takie różowy i śmierdzi). Numerek oznacza gęstość oleju więc musisz dobrać tak aby odpowiadał Ci poziom tłumienia amorka.
Przy rozkręcaniu ważne jest aby nie rozwalić górnych nakrętek (są plastikowe). Ja zrobiłem to kluczem szwedzkim. Przed odkręceniem śrub od spodu, musisz wylać olej. Jeżeli nie chcesz go wlewać z powrotem to i tak wylej go do dwu osobnych naczyń. Chodzi o to abyś wiedział ile potem wlać. Po odkręceniu dolnych śrub wysuniesz golenie i gotowe. Oczywiście najpierw zdejmij sprężynki z simeringów uszczelniających styk goleni z podstawą. W nich też są gąbeczki które służą do smarowania goleni podczas pracy. Należy je przesmarować. Potem czyścisz wszystko dokładnie (uwaga na tłumiki, nie pogub części i zapamiętaj jak były ułożone) i składasz. Wlewasz równe ilości oleju i skręcasz do kupy.

Pozdrawiam (M.)
 Odpowiedz
wilk
Dystans: 14km

Odp: amor JUDY XC - jak przeserwisować ?2006-01-23 11:08
Jezeli nigdy nie robiles ,to oddaj do serwisu(chyba ze cos spieprzssz i kupisz sobie nowy)

pozdrawiam
 Odpowiedz
mariano05
Dystans: 152km

Odp: amor JUDY XC - jak przeserwisować ?2006-01-23 12:35
zawsze może byc ten pierwszy raz:))
 Odpowiedz
 Stwórz nowy wątek
Poprzedni wątek:RST Aerosa Ht 2004
Następny wątek:Suport Accent PowerPro BB-7418AL
Przejdź do forum:

Powered by: FUDforum

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy Klub BIKE.PL
nick:
hasło: rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowybike.pl   wstąp do Klubu
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowybike.pl   przypomnij hasło

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy bike.pl rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy bike.pl
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Fotogaleria rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
Fotogaleria Klubowiczów
HARUN
2004-04-05

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy  Ankieta rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy
Na rowerze nauczyłam/em się jeździć w wieku...
poniżej 5 lat
6-8 lat
9-12 lat
13-15 lat
powyżej 15 lat
nie pamiętam
 głosuj     wyniki...

rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy

BIKE.PL - RSS kontakt reklama © 2002-2019 bike.pl melog.com
Serwisy partnerskie:rowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowynieruchomościrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysquashrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowysnowboardrowery,wszystko o rowerach, rower, rowerowe forum, vortal rowerowy